Godziny otwarcia: Pon - Pt   7:00 - 22:00
So - Nd 8:00 - 20:00

Sprawdź rezerwacje

PRZERWA TECHNOLOGICZNA - lipiec/sierpień 2022 - Centrum sportowe w Kielnie

W związku z zaplanowaną przerwą technologiczną basenu cały obiekt Centrum Sportowego w Kielnie będzie nieczynny dla osób indywidualnych od dnia 01.07.2022 do dnia 21.08.2022.

Realizowane będą jedynie wynajmy ścianki i hali sportowej dla półkolonii, tak jak na innych obiektach w Gminie Szemud. Wszyscy stali klienci zostali już poinformowani o przerwie, która pozwoli zoptymalizować koszty utrzymania obiektu w najmniej obleganym okresie wyjazdowym i zapowiedzieli powrót do ćwiczeń po urlopach.
Prowadzący zajęcia grupowe w basenie oraz salach zapraszają do zapisów na nowy semestr od września, ponieważ funkcjonują tak jak szkoły i w czasie wakacji nie prowadzą zajęć.
Wszystkie karnety zostaną zawieszone 30-go czerwca, a ich wznowienie nastąpi 22-go sierpnia. Posiadacze takich karnetów nie mają więc czym się martwić, bo nikomu nie przepadną żadne wejścia.

Jednocześnie zapraszamy do aktywnego korzystania z obiektu do końca czerwca, a w okresie przestoju technologicznego zapraszamy na nasze gminne kąpielisko w Kamieniu. Porządku i bezpieczeństwa kąpiących się mieszkańców naszej gminy będą strzegli ratownicy, którzy do rozpoczęcia wakacji pracują na basenie.

Jeszcze w okresie wakacji, od 22 sierpnia br., zapraszamy do indywidualnego korzystania ze wszystkich naszych obiektów sportowych, w tym z basenu.